خانه / مقالات / ۲ ایده شیک پوشی برای خانمها در بهار و تابستان

۲ ایده شیک پوشی برای خانمها در بهار و تابستان

مدل مانتو

ترکیب‌های توصیه ی گزارش پیش رو، به شما یاری می‌کند که در این روز‌های بهاری و تابستانی بی‌گدار به آب نزنید و قبل از اینکه شیفته رنگ و طرحی جهت انتخاب خرید لبـاس و پوشاک دیگر شوید ‌نگاهی نیز به قاعده‌های خرید بهاره بیندازید.

پیشنهاد اول : کمی سلیقه، میزان ی نوآوری

اینکه در روزهای بهار تابستان باید سراغ رنگ‌های روشن بروید یک قاعده مستمر است؛ ولی اینکه سراغ چه رنگ‌های روشنی بروید و چگونه آن‌ها را کنار هم بنشانید تا ظاهری مفرق داشته باشید از آن قاعده‌هایی است که اجرا کردنش کمی سلیقه میزان ی نوآوری لازم دارد. توصیه ما جهت مفرق بودن ترکیب دو رنگ زرد روشن و آبی کم‌رنگ است. دریاره شلوار، توصیه ما یک شلوار آسان تک‌رنگ به رنگ آبی اما از نوع زیاد روشن است. اما شما می‌توانید به شلوارهای گل‌دار آبی هم فکر بکنید !
کفش پیشنهاد ی ما یک کفش آسان به رنگ آبی است. قاعدتاً رنگ کیفتان فارغ از طرحش بایستی تونالیته‌ای از رنگ آبی باشد. پس تنها به ساعت نیمه اسپورت با صفحه و بند سفید نیاز دارید تا ظاهر تابستانیتان از هر نظر تکمیل شود.
هم اکنون نوبت می‌رسد به روسری. از آنجا که مانتوی شما طرح نقشه‌ای ندارد دستتان جهت انتخاب روسری آزاد است. شما می‌توانید به انتخاب شال یا روسری‌های شلوغ و پر نقش و نگار فکر بکنید اما مشروط بر آنکه طرح رنگ آن درست مثل روسری، ترکیبی از رنگ‌های زرد آبی را در خودش داشته باشد.

توصیه دوم : ر‌ها و آزاد

مانتوی پیشنهاد ی بعدی ما مانتویی با طرح نیم‌کلوش است که تا دلتان بخواهد آسان است! این فرم باعث می‌شود مانتو کاملاً آزاد در نتیجه بسیار زیاد آسان باشد. وقتی قرار است روزهای گرم بهار تابستان را با مانتوی گشاد، آزاد و آسان سر بکنید می‌توانید ذهنتان را از قید بند ریزه‌کاری‌های مـدل ‌‌ رها بکنید و تنها به آزادی مانتو و اما رنگ مفرق آن فکر بکنید .
هم اکنون به یک شلوار گشاد مثل مد پیشنهاد ی اول نیاز دارید. اما چنانچه اعضا ظریف کشیده‌ای دارید می‌توانید به گزینش دامن شلواری فکر بکنید . از آنجا که مانتوهای آزاد جزئیات چندانی در طراحی ندارند اتفاق اصلی در گزینش رنگ آن‌ها می‌افتد. پیشنهاد ما این است که در این شرایط سراغ رنگ‌های شاد و تند بروید در عوض تندی این رنگ را با رنگ شلوارتان مهار بکنید . برای روسری ترکیبی از رنگ‌های مانتو شلوار، کیف حتی کفش را در راستای‌‌ چرخه رنگ گزینش بکنید .
بهار تابستان اکثرا ٌ عینک خورشید ی بیشتر به کار می‌آید. به همین دلیل ، جهت فریم عینک آفتـاب ی فرم‌های منحنی‌دار در قسمت دسته‌ها را گزینش بکنید که‌‌ همان حس آزادی و خارج از چارچوب‌ بودن را القا می‌کند و کاملاً با ظاهر شما همآهنگ می‌شود.
کفش‌ توصیه ی ما نیز کفشی با تونالیته‌ای نزدیک به رنگ مانتوست اما در عوض، رنگ کیف همموزیک با رنگ شلوار بایستی گزینش شود تا در ‌‌نهایت، رنگ در ظاهر شما گردش مناسبی داشته باشد.
برای انتخاب کیف، قبل از هر گزینش ی بایستی تکلیف خودتان را با حرفه‌تان معین بکنید ؛ چراکه دست کم در محیط کار این شغل شماست که تعیین می‌کند چه نوع کیفی دست بگیرید. مثلاً فرم شق‌ و رق نظم ترتیب علاقه شما را به سازماندهی‌ بیشتر و دقیق‌تر در محیط کار نشان می‌دهد؛ شکل مستطیل کیف، پیشرفته بودن شما را به رخ می‌کشد همین دو دلیل کافی است برای این‌که اگر ریاست یا مدیریت بخشی را به عهده دارید، اقتدارتان را با کیف خود به رخ بکشید! حواستان باشد که شما نمی‌توانید مدیر باشید اما با کیفی اسپورت در محل کار حاضر شوید! در واقع ، ظاهر شما می بایست گویای روحیاتتان باشد دیگر!

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

با جاذبه های گردشگری بلغارستان آشنا شوید

بلغارستان (به بلغاری: България) کشوری در جنوب شرقی اروپاست. پایتخت این کشور شهر صوفیه است. …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *